Results By First Name:

Name Team Section Group Route Completed Distance
Aaron Team Abniron Cubs Churchdown Silver 21.60
Aaron Team Stealth Explorers 1st Hitchin Explorers Gold 44.93
Abi 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 30.30
Abi Abi on fire Explorers Inferno explorers Silver 23.21
Abi On Fire Explorers Inferno explorers Silver 26.03
Abigail BCD Rangers Rangers Bishops Cleeve District Rangers Bronze 10.00
Abigail Dorehill Cubs 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 40.00
Abigail Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 12.50
Abigail Team Abniron Adults Churchdown Silver 26.50
Abigail Team Andrews Siblings 1st Eynsham Guides Gold 35.23
Abigail TICTAC and co Beavers 1st Pembroke Gold 82.91
Adam 38th Longlevens Gloucester - AT Scouts 38th Longlevens Gloucester Gold 32.50
Adam Baylis Scouts 41st Cheltenham Gold 34.53
Adam The Aussie's Siblings 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 17.00
Adam Twin Team Scouts 46th Gloucester Gold 30.21
Aditya 1st Warden Hill Scouts Adults 1st Warden Hill Gold 111.03
Aggie Aggie E Guides 1st Amberley Guides Gold 31.00
Agnes Kenny-Taylors Scouts 28th Bathampton Silver 28.00
Aiden Darlos Beavers 48th Gloucester (Quedgeley) Silver 20.00
Alan 51st Gloucester Scouts Adults 51st Gloucester Scouts Gold 55.87
Alan TeamCM Scouts TeamCM Gold 82.14
Alana Burton Brownies 3rd Winchcombe Gold 30.19
Alana Little bit Slytherin Guides 2nd & 3rd Quedgeley Guides Gold 35.75
Albert Clear16 Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Gold 31.84
Alex 1st Dursley Adults 1st Dursley Gold 61.31
Alex Alex 1st Warden Hill Beavers 1st Warden Hill Gold 46.37
Alex Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Bronze 11.30
Alex Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Bronze 10.00
Alex Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 35.50
Alex Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Bronze 18.20
Alex Crockerne scouts Scouts 1st Crockerne Bronze 10.77
Alex Poppy Adults Churchdown - 8.00
Alex Radway Ramblers Adults 69th Bath (Lower Weston) Gold 40.50
Alex Randwick Adults Randwick Silver 20.00
Alex Team Ashley Scouts 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 51.93
Alex The League of Lucy Adults 41st Cheltenham Gold 36.69
Alfie Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 63.42
Alfie Randwick Scouts Randwick Gold 30.30
Alfie spark Cubs 69th Bath (Lower Weston) - 0.00
Alfred CalFred Scouts Amberley Gold 31.52
Alice Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Bronze 10.84
Alice Holmes guides Guides 1st Amberley Guides Gold 52.71
Alice paisey Guides 1st Sharpness Guides Gold 30.10
Alina Nazgul Explorers 1st Hitchin Explorers Gold 40.45
Alina TAL Explorers First royal forest Gold 35.58
Alison 2nd Coleford Guide Leaders Adults 2nd Coleford Guides Gold 30.42
Alison Chloe @1st Barnton Cubs Adults 1st Barnton Scout Group Gold 42.60
Alison Puddle jumpers Adults 19th Gloucester Brownies Gold 57.51
Amaya St Joseph's school Beavers 84 Bromley Gold 34.60
Amber Radway Ramblers Scouts 69th Bath (Lower Weston) Gold 40.00
Amber The Hadland's Siblings 4th Churchdown (St. John's) Brownies - 1.00
Amber Walk your socks off Adults 5th Gloucester Guides Gold 82.00
Amelia Amelia&Family Guides 1st Amberley Guides Gold 32.16
Amelia Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 34.33
Amelia Crockerne Scouts Explorers 1st Crockerne Gold 31.97
Amelie Catberry Beavers 31st Gloucester (Highnam) - 2.00
Amy AS10 Adults 1st Bishops Cleeve Gold 30.05
Amy Phoenix Explorers Explorers Churchdown Gold 30.07
Amy Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 37.00
Amy Randwick Scouts Randwick Gold 52.96
Andrew 18th Wonders Scouts 18th Swindon Silver 20.00
Andrew Chil Adults Extreme ESU - 2.50
Andrew DanHan Adults Churchdown Gold 42.92
Andrew Keep on Plodding Adults Long Eaton District Gold 39.00
Andrew Mississippi Adults 3rd Dartford Bronze 12.50
Andrew Phoenix Explorers Adults Churchdown Gold 31.76
Andrew Sea Legs Adults 15th Gloucester (St. Peters) Sea Scouts Gold 50.22
Andrew Team P Adults 8th West Wickham Gold 33.50
Andrew Team stealth Explorers 1st Hitchin Gold 34.99
Andrew Team Terry Adults 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 32.81
Andy AmberleyScouts Adults Amberly Gold 30.51
Andy Andy E Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 200.61
Andy Miles Adults 38th Longlevens Gloucester Gold 44.17
Andy On Fire Adults Inferno explorers Bronze 11.70
Andy RedKite Adults 1st Woodmancote Gold 35.20
Andy Team Williams Adults 51st Gloucester Scouts Gold 62.41
Andy The Mckenzies Adults 1st Upton St Leonards Gold 40.32
Angela Mississippi Adults 3rd Dartford Bronze 12.50
Anita Team Forest Adults Severnsteel explorers Gold 42.00
Ann 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 30.00
Ann Amberley goes Dutch Adults Amberley Scout Group - 0.00
Ann Cheltenham TG Adults Cheltenham Trefoil Guild Gold 63.62
Ann Team Brown Adults 1st Upton St Leonards Bronze 10.00
Anna The Burn's Adults St Augustine's Gold 33.37
Anna The Kennedy’s Brownies 4th Churchdown (St. John's) Brownies Gold 31.96
Anna The Pollards Explorers Churchdown / Phoenix Explorers Gold 32.00
Anna The Wizard and I Adults Churchdown Bronze 15.77
Annalisa Price Family Adults 1st Aylburton & Lydney Gold 35.36
Anne Pattersons Adults 1st Upton St Leonards Bronze 10.00
Anne Piglet Adults 2nd Twyning Beavers Gold 32.00
Annelies Team Freya Adults Churchdown Silver 23.70
Annie Team Tunnicliffe Cubs 1st Cam Gold 42.76
Annie The Eagles Guides Malmesbury Rangers Bronze 10.00
Annwen Team Bananacakes Adults 8th West Wickham Gold 31.10
Anthony Chloe Adults 46th Gloucester Gold 53.13
Anthony Mississippi Scouts 3rd Dartford Gold 34.00
Antoni Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.70
Anusha St Joseph's school Beavers 84 Bromley Gold 34.60
Anya Lyne family Siblings 51st Gloucester Scouts Gold 32.70
Anya Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 30.67
Aoife Team Conway Siblings 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 11.59
Archie Lyne family Scouts 51st Gloucester Scouts Gold 32.70
Ariana Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Silver 25.17
Ariana Semerean Scouts 1st Wotton under Edge - 0.00
Arlo Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Bronze 10.00
Arthur Clear16 Beavers 2nd Cricklade Scout Troop Gold 35.50
Arthur Cubs Cubs Churchdown Gold 32.93
Arwen Haslam’s Cubs 1st Aylburton & Lydney Gold 68.17
Ashley Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 10.70
Ashley Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 14.80
Ashley The Stokes Adults 21st Gloucester Guides Gold 34.00
Ashvin Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Bronze 15.00
Aurelia Darlos Cubs 48th Gloucester (Quedgeley) Silver 20.00
Austin Innsworth Wanderers Beavers 1st innsworth Gold 37.80
Ava The Barn Clam Beavers 1st Johnston Scout Group - 8.20
Axel St Joseph's school Beavers 84 Bromley Gold 31.50
Azaria The ludo walkers Brownies 18th Cheltenham brownies - 0.00
Barbara Team Baloo Cubs 1st Barnton Scout Group Gold 64.00
Barnaby Cubs Beavers Churchdown Gold 32.93
Barney 18th Wonders Cubs 18th Swindon Gold 82.60
Barry Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.40
Bear Beaver Scouts Adults 1st Wotton under Edge Gold 40.70
Beau Randwick Scouts Randwick Gold 30.86
Beckford Team Door Beavers Churchdown Gold 31.00
Becky Team Stevens Adults 21st Gloucester Guides Gold 36.65
Becky TheTaylorsofGloucester Adults 51st Gloucester Scouts Bronze 14.90
Bella Amberley YLs Guides 1st Amberley Guides Gold 31.00
Bella Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.40
Bella Sampson ESU Explorers Sampson Explorer Scouts Gold 32.00
Ben 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 34.60
Ben Beaver Scouts Cubs 1st Wotton under Edge Silver 25.60
Ben Chippenham Wanderers Cubs 10th Chippenham Scout Group Silver 23.00
Ben Innsworth Wanderers Cubs 1st innsworth Silver 20.00
Ben Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 12.00
Ben Mississippi Scouts 3rd Dartford Gold 34.00
Ben Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Silver 20.75
Ben Scout Mullins Scouts 29 Brockworth Gold 31.74
Ben Sea Legs Scouts 15th Gloucester (St. Peters) Sea Scouts Gold 50.42
Ben The Jones's Scouts 1st Walford (Hereford and Worcester) - 0.00
Ben Thunder Adults 21st Gloucester Guides Bronze 12.00
Ben Williams Clan Scouts 44th Whitetree Gold 30.00
Benedict Pages Cubs Selsley Silver 24.00
Benjamin 18th Wonders Beavers 18th Swindon Gold 56.01
Benjamin Innsworth Wanderers Cubs 1st innsworth Silver 21.00
Benjamin Pathfinders Explorers Churchdown / Phoenix Explorers Silver 20.05
Benjy Malmesbury Rangers Scouts Malmesbury Rangers Gold 32.90
Bertie Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 10.00
Beth Team Viper Adults 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 67.00
Bethan 18th Wonders Guides 18th Swindon Gold 56.30
Bethan Johnston Kestrels Explorers 1st Johnston Scout Group Gold 31.70
Bethany BCD Rangers Rangers Bishops Cleeve District Rangers Silver 24.90
Bethany Bethany Brownies 4th Churchdown (St. John's) Brownies Silver 20.83
Bethany Home Explorers 1st highbury Gold 34.97
Bethany Ski Patrol Adults Churchdown Gold 47.33
Bibi ODonnell Guides 4th Charlton Kings Guides Gold 30.41
Bill Biddle Family Siblings 8th West Wickham Bronze 15.59
Billy 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Bronze 10.50
Billy Amberley No Payne No Gain! Scouts Amberley Scout Group Gold 41.09
Bobby Wild Wetherald’s Cubs 1st Eynsham Guides Silver 20.03
Bodhi Shadow walkers Beavers 2nd Cricklade Scout Troop Gold 63.62
Bradley Mississippi Beavers 3rd Dartford Bronze 11.70
Brooke StarDom Adults 41st Gloucester Gold 30.86
Bryce 18th Wonders Scouts 18th Swindon Silver 22.90
Byron Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 43.00
Caelan The complainers Cubs Churchdown Gold 94.51
Caitlyn BeanCatt Scouts 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 40.75
Callum 22nd Beavers Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) - 7.90
Callum CalFred Scouts Amberley Gold 36.32
Cameron Jen1 Cubs 1st Wotton under Edge Gold 38.21
Cameron Wilksy Scouts 48th Gloucester (Quedgeley) Silver 20.79
Caroline Go Rock Adults 8th West Wickham Bronze 13.48
Caroline ODonnell Adults 4th Charlton Kings Guides Gold 30.70
Carolyn Ski Patrol Adults Churchdown Gold 83.72
Carolyn Trott Adults 1st Upton St Leonards Silver 26.00
Carrie Charlieboy Cubs 1st Upton St Leonards Silver 29.25
Carter The wanderers Scouts Churchdown Bronze 10.00
Cate The Eagles Rangers Malmesbury Rangers Silver 20.67
Catherine 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 32.00
Catherine Baby Yoda Adults 1st Crockerne - 4.82
Catherine Minch MooMoo's Adults 1st Minchinhampton Scouts Silver 20.00
Catherine Team Terry Adults 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 31.63
Caua Viana Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 11.70
Caz Spa TG Adults Spa TG Gold 33.80
Cecile Murray’s mayhem Adults St Augustine's Silver 20.30
Cerys The Walking Williams' Scouts 1st Minchinhampton Scouts Gold 39.00
Chantal Jenson Adults Churchdown Bronze 12.80
Chantelle The Hadland's Adults 4th Churchdown (St. John's) Brownies - 3.00
Charles Baylis Explorers 41st Cheltenham Gold 32.20
Charles Pippa Explorers Malmesbury Rangers Gold 43.28
Charles up the chazza Explorers 5th Worcester Explorers Silver 28.00
Charlie Charlie Pearson Explorers 1st Hitchin Explorers - 3.00
Charlie Charlie Warner Scouts 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 32.42
Charlie Charlieboy Cubs 1st Upton St Leonards Gold 30.75
Charlie Chippenham Wanderers Cubs 10th Chippenham Scout Group Silver 20.00
Charlie Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Charlie Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Charlie Meecham Cubs Churchdown Gold 36.00
Charlie The Stokes Siblings 21st Gloucester Guides Bronze 19.30
Charlotte 22nd Cubs Cubs 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 31.00
Charlotte 2nd Cricklade Scout Group Cubs 2nd Cricklade Scout Troop Gold 35.46
Charlotte Clan Bell Rainbows 1st Berkeley Scouts Silver 21.00
Charlotte Maria’s big cat team Brownies 4th Churchdown (St. John's) Brownies Gold 33.97
Charlotte Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.40
Charlotte Team Blanch Adults 41st Cheltenham Gold 86.68
Chester Mississippi Beavers 3rd Dartford Bronze 12.50
Chloe 2nd Coleford Guide Leaders Guides 2nd Coleford Guides Silver 21.86
Chloe Chloe Explorers 46th Gloucester Gold 102.36
Chloe Chloe @1st Barnton Cubs Cubs 1st Barnton Scout Group Silver 20.00
Chloe Chloe Horton Guides Malmesbury 4th Guides Gold 34.35
Chloe Harbord Guides 1st Amberley Guides Gold 30.00
Chloe Harbords Guides 1st Amberley Guides Bronze 15.00
Chloe Mississippi Beavers 3rd Dartford Bronze 14.50
Chloe Squirrels riding Badgers Explorers STAAB Gold 85.83
Chloe Swansons Cubs First royal forest Bronze 14.50
Chloe Team Brown Siblings 1st Upton St Leonards Bronze 10.00
Chris Beaver Scouts Adults 1st Wotton under Edge Silver 23.60
Chris CamsWilliams Adults Churchdown Gold 71.00
Chris Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Gold 33.60
Chris Home Adults 1st highbury Gold 34.69
Chris Lyne family Adults 51st Gloucester Scouts Gold 32.03
Chris Nazgul Adults 1st Hitchin Explorers Gold 40.45
Chris Rockstars Adults 1st Upton St Leonards - 6.50
Chris Sampson ESU Adults Sampson Explorer Scouts Gold 55.92
Chris Team Chil Adults 16th Worcester Gold 31.97
Christian Mississippi Scouts 3rd Dartford Bronze 10.60
Christine The Pollards Adults Churchdown / Phoenix Explorers Gold 32.00
Christopher Baby Yoda Scouts 1st Crockerne - 4.82
Christopher Pattersons Adults 1st Upton St Leonards Gold 40.40
Cieran 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 33.17
Clair Nelmes/mercer’s Adults 1st Sharpness Guides Gold 83.80
Clair The Auld Clan2 Adults Churchdown Gold 30.34
Clair The Whites Adults 1st Warden Hill - 0.00
Claire Chappers Adults Severn Steel ESU Bronze 16.40
Claire Claire Guides 1st Amberley Guides Gold 44.67
Claire Falcon Explorers Adults Falcon Explorers Bronze 15.94
Claire Jake Wicks Adults 1st innsworth Gold 30.20
Claire Pickled Parkers Adults Churchdown Gold 50.25
Claire Team Benney Brownies 16th Cardiff Brownies - 0.00
Clara Team Bon Beavers Churchdown Gold 52.64
Clara Team Greensmith Scouts 21st Bath Scouts - 0.00
Clare James Adults Churchdown Gold 109.06
Claude Birds of a flevor Siblings 1st Sharpness Guides Silver 20.09
Colin 51st glos Adults 51st Gloucester Scouts Gold 63.50
Colin Akela’s gang Adults 46th Gloucester - 3.50
Colin Murray’s mayhem Cubs St Augustine's Bronze 15.08
Connie Birds of a flevor Guides 1st Sharpness Guides Silver 21.19
Connor Mississippi Scouts 3rd Dartford Gold 31.00
Cormac Kenny-Taylors Scouts 28th Bathampton Gold 31.00
Dad Team Workman Adults Churchdown Gold 31.04
Daisy 18th Wonders Beavers 18th Swindon Gold 45.71
Damian Damian Foster Adults Nutty Badgers ESU Silver 28.25
Dan Innsworth Wanderers Adults 1st innsworth Gold 39.37
Dan Johnson Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 32.89
Dan Team Tiley Cubs 2nd Cricklade Scout Troop Gold 32.57
Daniel 38th Longlevens Scouts 38th Longlevens Gloucester Gold 61.25
Daniel Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Silver 20.25
Daniel Chippenham Wanderers: MP Squad Adults 10th Chippenham Scout Group Bronze 16.25
Daniel DanHan Scouts Churchdown Gold 42.92
Daniel Dan’s marathon Scouts 1st Minchinhampton Scouts Gold 32.76
Daniel Mississippi Scouts 3rd Dartford Gold 33.67
Daniel Pickled Parkers Adults Churchdown Gold 30.99
Daniel Team Amos Scouts 1st Upton St Leonards Gold 33.22
Daniel The Kaye’s Explorers Kilkenny Explorers Gold 40.10
Darcy 18th Wonders Scouts 18th Swindon Bronze 10.00
Dave Is it this way? Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 180.03
Dave Ski Patrol Adults Churchdown Gold 61.40
Dave Whatever you like Adults Badbrook Gold 65.51
David 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 41.29
David GMBros Scouts 41st Cheltenham Gold 35.20
David Go Rock Cubs 8th West Wickham Bronze 10.08
David Lockdown Lopers Scouts 41st Cheltenham Gold 51.35
David Murray’s mayhem Adults St Augustine's Gold 30.44
David Piglet Adults 2nd Twyning Beavers Gold 32.00
Dawn Bee Beaver Scouts Adults 1st Wotton under Edge Bronze 13.90
Debbie 38th Longlevens Gloucester - AT Adults 38th Longlevens Gloucester Gold 83.51
Debbie The Auld Clan Adults Churchdown Gold 43.89
Debs Otmoor Division Brownies 1st Langford Brownies - 0.00
Dee 1st Longford Rainbows Adults 1st Longford Rainbows Gold 31.30
Delia Gozman Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 31.80
Denise Home Adults 1st highbury Gold 37.08
Domani StarDom Adults 41st Gloucester Gold 30.86
Dominic Banana Squad Adults 1st Upton St Leonards Gold 36.05
Dominic Team Cheater Adults Churchdown Gold 43.90
Dominic The Boys :0 Explorers 7th Cheltenham - 0.00
Douglas The Sale Adventurers Beavers 1st Barnton Scout Group Gold 33.90
Duck Duck(SL)48thGloucster Adults 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 69.18
Duncan Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Bronze 15.00
Dylan 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Explorers 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 45.00
Dylan 48th Gloucester Scouts 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 31.17
Dylan Lockdown Wonderers Scouts 15th Cheltenham (Shurdington) Silver 21.09
Dylan St Joseph's school Beavers 84 Bromley Gold 39.90
EBEN Team Sky Scouts 1st Johnston Scout Group Gold 48.33
ELI Team Sky Scouts 1st Johnston Scout Group Gold 50.23
EMILY Team Sky Explorers 1st Johnston Scout Group Gold 60.01
ETHAN Team Sky Explorers 1st Johnston Scout Group Gold 46.03
Ed AmberleyScouts Scouts Amberly Silver 25.50
Edward 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 59.37
Edward Chippenham Wanderers: MP Squad Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 30.65
Edward EdEm Cubs 2nd Twyning Beavers Bronze 12.02
Edward Innsworth Wanderers Beavers 1st innsworth Silver 21.00
Edward SuperTed Scouts 28th Bathampton Gold 30.65
Edward Team Terry Cubs 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 30.69
Edward TPs Cubs 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Silver 21.17
Edward Worcester-Explorers Explorers Worcester Explorers Gold 30.60
Eleanor 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Siblings 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Bronze 10.50
Eleanor Clan Smalley Beavers Churchdown Gold 87.28
Eleanor Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 31.00
Eleanor Team E Guides 1st Amberley Guides Gold 53.24
Eleanor The Kings Adults 21st Gloucester Guides Silver 21.00
Elen Elen+Fin62nd Scouts 62nd Bristol Horfield Methodist Bronze 14.00
Elijah Grey pack Beavers Churchdown Silver 20.00
Elise Sampson ESU Adults Sampson Explorer Scouts Gold 39.44
Elise Team Bananacakes Scouts 8th West Wickham Silver 21.61
Elisia Hufflepuffs Guides 1st Berkeley Guides Gold 44.13
Elissa 18th Wonders Cubs 18th Swindon Gold 63.65
Elizabeth 18th Wonders Beavers 18th Swindon Silver 20.20
Elizabeth Chippenham Wanderers: MP Squad Beavers 10th Chippenham Scout Group Gold 31.31
Elizabeth Christ Church Guides Rangers 9th Cheltenham (Christ Church) Guides Gold 30.00
Elizabeth Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Silver 20.75
Elizabeth Team Lane Siblings 2nd Cricklade Scout Troop Silver 21.42
Ella Bishop Girls Rangers 1st Eynsham Guides Silver 27.47
Ella Team Q Explorers 46th Gloucester Gold 80.78
Ellen Emberson family Guides 1st Eynsham Guides Gold 32.00
Ellen Explorer Scouts Salthouse Siblings 1st Clevedon Gold 32.52
Elliot Mississippi Scouts 3rd Dartford Bronze 11.00
Elliott Muddy Waters Scouts Churchdown Gold 49.23
Ellis Beaver Scouts Siblings 1st Wotton under Edge Silver 20.10
Ellison The Whites Siblings 1st Warden Hill - 0.00
Eloise Catberry Siblings 31st Gloucester (Highnam) - 2.00
Elsie Amberley Adventureres Guides Amberly Gold 53.45
Emaan Mississippi Scouts 3rd Dartford Silver 27.10
Emeka LateWakers Scouts Churchdown Bronze 10.00
Emily 18th Wonders Scouts 18th Swindon Silver 23.90
Emily 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 59.37
Emily 22nd Cubs Cubs 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 47.59
Emily 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 30.00
Emily Chippenham Wanderers Rangers 10th Chippenham Scout Group Gold 39.00
Emily Clappers Scouts Cranham Gold 38.81
Emily EdEm Beavers 2nd Twyning Beavers Bronze 12.02
Emily Jefferies Family Adults 29 Brockworth Gold 57.01
Emily Mississippi Scouts 3rd Dartford Silver 23.00
Emily NightHikeVirtual21 Explorers 23rd Bath Gold 58.56
Emily Peggs Brownies 3rd Winchcombe Gold 32.90
Emily Swansons Scouts First royal forest Silver 20.50
Emily Team 57 Adults 1st Innsworth Bronze 10.00
Emily The Longford Mob Scouts 38th Longlevens Gloucester Gold 30.76
Emma 2nd Coleford Guide Leaders Adults 2nd Coleford Guides Gold 30.00
Emma BCD Rangers Rangers Bishops Cleeve District Rangers Bronze 11.05
Emma Harbord Guides 1st Amberley Guides Gold 30.00
Emma Harbords Guides 1st Amberley Guides - 0.00
Emma Innsworth Wanderers Adults 1st innsworth Gold 37.80
Emma Sampson ESU Explorers Sampson Explorer Scouts Gold 44.03
Emma Spa TG/1st Greenwood Adults Spa TG Gold 33.30
Emma The Eagles Adults Malmesbury Rangers Gold 40.00
Emma The Pollards Rangers Churchdown / Phoenix Explorers Gold 32.00
Eric Scouts Scouts 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 30.75
Erin Erin Alder Guides 1st Amberley Guides Gold 32.96
Erin Erin Dauncey Scouts 69th Bath (Lower Weston) - 0.00
Erin PHETE Scouts 41st Cheltenham Bronze 10.69
Esme Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Esme Randwick Scouts Randwick Silver 20.12
Ethan 22nd Cubs Cubs 22nd Gloucester (St Barnabas) Bronze 15.00
Ethan Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Silver 20.50
Ethan Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 32.50
Ethan Team Bananacakes Scouts 8th West Wickham Bronze 12.22
Ethan Team Bon Cubs Churchdown Gold 53.86
Ethan Team P Cubs 8th West Wickham Gold 31.65
Ethan TICTAC and co Explorers 1st Pembroke Gold 98.45
Etienne Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Eva Eva Davies Guides 1st Amberley Guides Gold 31.50
Eva St Joseph's school Beavers 84 Bromley Silver 22.80
Eva St Joseph's school Beavers 84 Bromley Gold 33.00
Evan Evan and Macy Howard Scouts Churchdown Gold 39.40
Eve NGs Guides 1st Northleach guides Gold 31.56
Eve Saltersford Speedsters Cubs 1st Barnton Scout Group Gold 32.00
Evelyn Davidson Clan Guides 1st Dursley - 0.00
Evie 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 32.30
Evie 22nd Beavers Beavers 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 31.34
Evie Chloe Horton Guides Malmesbury 4th Guides Gold 45.42
Evie Clappers Beavers Cranham Gold 38.81
Evie Mossop Guides 4th Charlton Kings Guides Gold 31.22
Evie St Joseph's school Beavers 84 Bromley Gold 31.00
Evie Team Workman Beavers Churchdown Gold 32.50
Ewa Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.70
Ewan Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Silver 23.82
Ewan Randwick Cubs Randwick Gold 30.69
Ewan Squirrel & Badgers Explorers STAAB Gold 38.21
Ewan Wombling Watsons Scouts 29 Brockworth Gold 44.10
Ezra PHETE Beavers 41st Cheltenham Bronze 10.69
Faye MJG Siblings 1st Amberley Guides - 0.00
Fearne Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 30.00
Felix Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Gold 32.00
Fergus Davidson Clan Cubs 1st Dursley - 0.00
Fi Chappers Scouts Severn Steel ESU Silver 22.90
Filip Randwick Scouts Randwick Silver 23.67
Fin AmberleyScouts Scouts Amberly Silver 25.50
Fin Elen+Fin62nd Explorers 62nd Bristol Horfield Methodist Bronze 14.00
Finlay Pioneer Troop 2 Scouts 1st Wotton under Edge Gold 30.05
Finley Finley's Family Cubs 2nd Cricklade Scout Troop Gold 68.27
Finley One boy and his dog. Scouts Churchdown Gold 34.52
Finn Badger-Riding Squirrels Adults STAAB - 2.13
Finn Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Gold 31.00
Fiona Team Cornish Adults Churchdown Gold 65.98
Florence Falcon Explorers Siblings Falcon Explorers Bronze 14.91
Florence Team Golden Eagles Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Gold 30.80
Florence Wild Wetherald’s Guides 1st Eynsham Guides Gold 39.84
Flori Scouts Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 34.80
Florin Scouts Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 55.32
Fran Phoenix Phantoms Explorers Churchdown / Phoenix Explorers Gold 38.00
Frances Team Brunton Brownies 1st Eynsham Guides Gold 34.53
Frank Old Timers Adults 46th Gloucester Gold 60.15
Freddie Jones Scouts Churchdown Gold 63.01
Freddie Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 12.00
Freddie Team Cheater Siblings Churchdown Gold 36.63
Freddie Team Topping Explorers Worcester Explorers Gold 30.37
Freya 22nd Beavers Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 103.43
Freya Team Britton Brownies Churchdown Silver 22.02
Freya Team Freya Scouts Churchdown Silver 26.54
Freya The Barn Clam Beavers 1st Johnston Scout Group - 6.95
Freya The Walking Williams' Scouts 1st Minchinhampton Scouts Gold 32.00
Gail 6th Gloucester guides Adults 6th Gloucester guides Bronze 10.00
Gail Underleaves Adults Cranham Gold 30.59
Gareth 41st Gloucester Adults 41st Gloucester - 3.15
Garry Jenson Adults Churchdown Bronze 12.80
Gary Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Bronze 10.00
Gary James Adults Churchdown Gold 109.06
Gayle Falcon Explorers Adults Falcon Explorers Gold 210.12
Gemma Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.40
Gemma Mississippi Explorers 3rd Dartford Gold 32.00
Gemma Peggs Adults 3rd Winchcombe Gold 32.90
Gemma Randwick Adults Randwick Silver 20.12
Gemma Squirrels riding Badgers Explorers STAAB Gold 47.10
Geoff Riversiders Adults 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 30.19
Geoff SWOT ESU Adults SWOT ESU Gold 32.90
Geoffrey Spa TG/1st Greenwood Adults Spa TG Gold 33.30
George 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 30.73
George 22nd Beavers Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 30.67
George Amberley goes Dutch Scouts Amberley Scout Group - 3.00
George Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Silver 20.80
George Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 30.00
George LawrenceBros Explorers 1st Crockerne Gold 52.63
George Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 38.20
George Radway Ramblers Scouts 69th Bath (Lower Weston) Gold 44.67
George Randwick Cubs Randwick Gold 32.16
George RedKite Explorers 1st Woodmancote Silver 23.74
George Rockstars Beavers 1st Upton St Leonards Gold 32.67
George Sampson ESU Explorers Sampson Explorer Scouts Gold 41.64
George Team Cheater Beavers Churchdown Gold 36.63
Georgina 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 34.63
Georgina GC Guides 1st Amberley Guides Gold 142.79
Georgina GeorgiePorgie Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 40.72
Giles Team Golden Eagles Beavers 2nd Cricklade Scout Troop Gold 30.11
Gill Great Somerford Guides Adults 1st Great Somerford Guides Gold 31.50
Gina Pioneer Troop Adults 1st Wotton under Edge Gold 88.60
Glenn Mississippi Adults 3rd Dartford Bronze 11.00
Glyn Haslam’s Scouts 1st Aylburton & Lydney Gold 56.61
Gosia Gosia Scouts 46th Gloucester - 0.00
Grace Crockerne Scouts Explorers 1st Crockerne Gold 31.97
Grace Innsworth Wanderers Scouts 1st innsworth Gold 34.50
Grace ODonnell Guides 4th Charlton Kings Guides Gold 32.18
Grace Quedgeley guides Guides Quedgeley Guides Gold 31.77
Grace Team Polley Scouts 1st Hitchin Gold 30.00
Graham Baby Yoda Adults 1st Crockerne - 4.82
Graham Is it this way? Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 36.00
Gregory The Jones's Adults 1st Walford (Hereford and Worcester) - 0.00
Guus Verkade Siblings 1st Portishead Gold 30.90
Gwenllian Johnston Kestrels Scouts 1st Johnston Scout Group Gold 31.70
Hanna Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.70
Hannah 19th Brownies Adults 19th Gloucester Brownies Gold 35.10
Hannah 38th Longlevens Adults 38th Longlevens Gloucester Gold 128.66
Hannah ABC Adults 1st Upton St Leonards - 0.00
Hannah Clan Smalley Adults Churchdown Gold 90.09
Hannah DanHan Scouts Churchdown Gold 42.92
Hannah Innsworth Wanderers Adults 1st innsworth Gold 34.50
Hannah Lockdown Lopers Scouts 41st Cheltenham Gold 41.02
Hannah PHETE Cubs 41st Cheltenham Bronze 10.69
Hannah Syril Squirrel! Explorers Worcester Explorers Gold 32.90
Hannah Team Robot Guides Churchdown Silver 23.30
Hannah Team Tiley Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 33.87
Hannah The Kaye’s Explorers Kilkenny Explorers Gold 34.20
Harriet 18th Wonders Beavers 18th Swindon Gold 30.00
Harriet 1st Quedgeley Brownies Brownies 1st quedgeley brownies Bronze 12.50
Harriet HP104 Rangers Malmesbury Rangers Silver 22.00
Harriet Innsworth Wanderers Cubs 1st innsworth Silver 20.00
Harriet Innsworth Wanderers Cubs 1st innsworth Gold 34.50
Harriet Team Tiley Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Silver 22.38
Harrison 38th Longlevens Gloucester Team 2 Beavers 38th Longlevens Gloucester Bronze 10.22
Harry Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Harry Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 10.00
Harry Meecham Scouts Churchdown Gold 36.00
Harry Merlins Scouts 28th Bathampton Silver 21.10
Harry Mississippi Cubs 3rd Dartford Gold 30.00
Harry Pink fluffy unicorns Siblings 46th Gloucester Bronze 10.00
Harry Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 30.00
Harry Price Family Scouts 1st Aylburton & Lydney Gold 40.33
Harry Team Robot Cubs Churchdown Silver 23.30
Harvey Mississippi Beavers 3rd Dartford Bronze 11.70
Harvey Pokemon Go Team Cubs 46th Gloucester Gold 87.23
Hayden Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 10.70
Hayden The Burn's Explorers St Augustine's Gold 30.20
Haydn 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 30.00
Heather Amberley No Payne No Gain! Adults Amberley Scout Group Gold 63.80
Heather Heather Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 60.17
Heather Puddle jumpers Brownies 19th Gloucester Brownies Gold 54.30
Heather Team P Adults 8th West Wickham Gold 31.65
Helen Chippenham Wanderers: MP Squad Adults 10th Chippenham Scout Group Gold 31.31
Helen Hufflepuffs Adults 1st Berkeley Guides Gold 44.13
Helen It's quiet without the guides ! Adults 21st Gloucester Guides Gold 169.50
Helen Old Uns Adults Churchdown Gold 98.94
Helen Wisewarriors Adults 8th West Wickham - 3.00
Helena Brownies Brownies 1st quedgeley brownies Bronze 11.53
Henry 18th Wonders Cubs 18th Swindon Silver 23.80
Henry 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Siblings 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Bronze 10.50
Henry Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Gold 31.80
Henry Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Henry LawrenceBros Scouts 1st Crockerne Gold 43.30
Henry Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 46.53
Henry spark Scouts 69th Bath (Lower Weston) - 0.00
Hetty The Blue Bernards Guides 1st Amberley Guides Silver 24.60
Hilary Wig Adults 51st Gloucester Scouts Gold 105.85
Hollie Pink fluffy unicorns Cubs 46th Gloucester Bronze 10.00
Hollie Whatever you like Explorers Badbrook Gold 73.27
Holly HMS Adults 4th Charlton Kings Guides - 0.00
Holly Sargeant Power Guides 1st Amberley Guides Bronze 12.88
Hugh Chippenham Wanderers: MP Squad Siblings 10th Chippenham Scout Group Gold 30.38
Hugh GMBros Scouts 41st Cheltenham Gold 33.37
Hugo Badger-Riding Squirrels Adults STAAB - 2.13
Hugo Hugo Cubs 1st Johnston Scout Group Gold 35.50
Ian 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 44.40
Ian Mississippi Adults 3rd Dartford Gold 31.30
Ian Munchcateers Adults Churchdown Gold 44.13
Iestyn Johnston Kestrels Scouts 1st Johnston Scout Group Gold 31.70
Immy Immy@46thGloucester Scouts 46th Gloucester Gold 31.47
Imogen Team Forest Scouts Severnsteel explorers Silver 21.49
Imogen The Eagles Rangers Malmesbury Rangers Gold 56.39
India Birds of a flevor Siblings 1st Sharpness Guides Silver 27.98
Ioan Gozman Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 30.23
Ioanna Konstantinos Rainbows Churchdown Silver 20.50
Isaac Pages Scouts Selsley Silver 24.00
Isabel The P Team Cubs Churchdown Gold 30.23
Isabelle Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 12.20
Ishwar Shattered Skeletons Cubs 1st Portishead Gold 30.50
Isla Amberley Adventureres Scouts Amberly Gold 66.27
Isla Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 12.60
Isla Taylors Beavers 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Silver 20.43
Isobel Tired Rangers Rangers Malmesbury Rangers Gold 106.35
Issy Chappers Explorers Severn Steel ESU Silver 23.30
Issy IzzWhizz Guides 1st Great Somerford Guides Gold 72.00
Izy 1st Amberley G. Guides 1st Amberley Guides Gold 30.13
Izzy Phoenix Phantoms Explorers Churchdown / Phoenix Explorers Silver 27.00
Jack 18th Wonders Beavers 18th Swindon Gold 45.71
Jack 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 55.53
Jack 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Explorers 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 30.64
Jack 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Explorers 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 30.73
Jack AmberleyScouts Adults Amberly Gold 38.21
Jack Biddle Family Adults 8th West Wickham Bronze 14.87
Jack Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 41.00
Jack Mississippi Beavers 3rd Dartford Bronze 12.00
Jack Mississippi Beavers 3rd Dartford Bronze 12.00
Jacob 18th Wonders Adults 18th Swindon - 3.90
Jacob Churchdown Beavers Beavers Churchdown Gold 53.42
Jacob Clevedon Explorers Explorers 1st Clevedon Gold 36.52
Jacob Gardiner Cubs Churchdown Gold 43.00
Jacob Grey pack Cubs Churchdown Silver 20.00
Jacob Hedgehog Scouts 1st Berkeley Scouts Gold 30.70
Jacob Nurse Cubs Randwick - 5.50
Jacob Sampson ESU Explorers Sampson Explorer Scouts Gold 44.00
Jacob Team Britton Scouts Churchdown Silver 23.02
Jacob Team P Scouts 8th West Wickham Gold 30.52
Jacob Team Polley Scouts 1st Hitchin Gold 32.34
Jacquelyn Baynham Adults Churchdown Gold 33.82
Jaimie Mississippi Siblings 3rd Dartford Gold 42.60
Jake 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Explorers 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Silver 29.76
Jake Amberley Rejects! Siblings Amberley Scout Group Gold 42.27
Jake Jake Wicks Scouts 1st innsworth Gold 30.20
Jake Team Townsend Scouts 1st innsworth Silver 20.77
James 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 64.32
James Amberley No Payne No Gain! Siblings Amberley Scout Group Gold 30.85
James Beaver Scouts Siblings 1st Wotton under Edge - 10.00
James Beaver Scouts Cubs 1st Wotton under Edge Silver 20.60
James Bragg Family Cubs 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 31.00
James Chippenham Wanderers Beavers 10th Chippenham Scout Group Gold 63.42
James Farriers Leadership Adults Farriers ESU Gold 158.17
James Fast Farriers Adults Farriers ESU - 0.00
James Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Gold 36.00
James Nelmes/mercer’s Adults 1st Sharpness Guides Silver 24.07
James Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 33.00
James Slack family Beavers 31st Gloucester (Highnam) Silver 21.95
James Team Blanch Scouts 41st Cheltenham Gold 86.68
James Team Lane Cubs 2nd Cricklade Scout Troop Silver 20.12
James Team Tiley Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 11.67
James The League of Lucy Explorers 41st Cheltenham Bronze 19.20
James Turtle Territory Scouts 29 Brockworth Gold 32.93
James Wisewarriors Scouts 8th West Wickham - 0.00
Jamie Gardiner Cubs Churchdown Gold 43.00
Jamie Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Jamie Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Jamie Jamie Scouts 69th Bath (Lower Weston) Gold 30.33
Jan 1st Amberley Guides Adults 1st Amberley Guides Gold 30.43
Jane 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 56.80
Jane Huron Adults 1st Highworth Gold 64.01
Jane Immy@46thGloucester Adults 46th Gloucester Gold 41.72
Jane Phoenix Phantoms Adults Churchdown / Phoenix Explorers Gold 33.17
Janine Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Gold 33.00
Jason Baynham Adults Churchdown Gold 33.71
Jason Ottilie on foot Adults 69th Bath (Lower Weston) Bronze 12.00
Jasper 18th Wonders Scouts 18th Swindon - 7.50
Jasper Jasper & Megan Scouts 1st Warden Hill Silver 20.07
Jasper OLLIE B Siblings 2nd Cricklade Scout Troop Silver 23.25
Jasper Randwick Cubs Randwick Gold 31.60
Jay Mississippi Siblings 3rd Dartford Gold 34.31
Jed Woggle Wanderers Scouts 48th Gloucester (Quedgeley) Bronze 11.93
Jennie Mud monsters Adults 1st Berkeley Guides Gold 88.00
Jennifer Team Conway Adults 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 11.59
Jenny Chloe Adults 46th Gloucester Gold 104.26
Jenny Jen1 Scouts 1st Wotton under Edge Gold 38.21
Jenny Pioneer Troop Adults 1st Wotton under Edge Gold 65.30
Jenson Jenson Beavers Churchdown Bronze 12.80
Jeremy Clan Bell Cubs 1st Berkeley Scouts Gold 31.00
Jess 22nd Beavers Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Silver 29.30
Jess Jessica Summers Guides 1st Eynsham Guides Silver 20.00
Jess Toilet Roll Cats Adults 4th Wyre Forest Wolverley Gold 80.53
Jessica Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Silver 24.00
Jessica Jess_Worcester_Explorers Explorers Worcester Explorers - 9.88
Jessica Jessica Brownies 4th Churchdown (St. John's) Brownies - 0.00
Jessica The complainers Cubs Churchdown Gold 94.24
Jez Phoenix Phantoms Adults Churchdown / Phoenix Explorers Gold 34.33
Jo 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 84.78
Jo 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 67.74
Jo 8th WW Leaders Scouts 8th West Wickham Gold 36.76
Jo Bennetto Adults 51st Gloucester Scouts Gold 59.60
Jo Is it this way? Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 43.33
Jo The ludo walkers Adults 18th Cheltenham brownies - 0.00
Joanne Radway Ramblers Adults 69th Bath (Lower Weston) Gold 44.70
Jodie Spa TG again Adults Spa TG Gold 31.20
Joe 18th Wonders Adults 18th Swindon - 5.93
Joe Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 10.50
Joe On Fire Explorers Inferno explorers Bronze 13.60
Joe Randwick Scouts Randwick Silver 20.22
Joel Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Joella Girlguiding Inspire SWE Adults Girlguiding Inspire SWE - 0.00
Joey 18th Wonders Explorers 18th Swindon Gold 30.00
John 21st Swindon Adults 21st Swindon Gold 47.75
John 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 31.83
John 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 34.76
John Amberley No Payne No Gain! Adults Amberley Scout Group Gold 34.47
John Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group - 6.66
John Duffers Adults Churchdown Gold 58.40
John Hobby Hikers Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 218.30
John Jones Adults Churchdown Gold 46.22
John Team Townsend Adults 1st innsworth Bronze 19.77
John Team Tunnicliffe Adults 1st Cam Gold 101.04
John The Kennedy’s Siblings 4th Churchdown (St. John's) Brownies Gold 31.96
Jon Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Gold 32.10
Jonas Randwick Scouts Randwick Silver 20.12
Jonas Twin Team Scouts 46th Gloucester Gold 30.21
Jonathan 18th Wonders Adults 18th Swindon Bronze 18.60
Jonathan BCD Rangers Adults Bishops Cleeve District Rangers Gold 35.61
Jonathan Mossop Guides 4th Charlton Kings Guides Gold 30.73
Jonathan The Haigh's Adults 7th Corby Scout Group - 0.00
Jonathon Lockdown Lopers Adults 41st Cheltenham Gold 74.13
Jordan 5th/80th Coventry Adults 5th/80th Coventry Silver 21.50
Jordan TICTAC and co Siblings 1st Pembroke Gold 47.61
Joseph Amberley No Payne No Gain! Siblings Amberley Scout Group Gold 32.67
Joseph Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Gold 30.56
Joseph Blake Team Explorers 1st Upton St Leonards Gold 59.98
Joseph Blake Team Explorers 1st Upton St Leonards Bronze 10.26
Joseph Blake Team Explorers 1st Upton St Leonards Silver 21.17
Joseph Joseph Welsh Scouts 1st Crockerne Gold 46.82
Joseph The Heavenly Crew Siblings 21st Gloucester Guides Gold 53.92
Joseph The Pollards Scouts Churchdown / Phoenix Explorers Gold 32.00
Joseph The three ts Scouts 1st Barnton Scout Group Gold 39.54
Josh Chippenham Wanderers Cubs 10th Chippenham Scout Group Gold 35.50
Josh Innsworth Explorers 1st innsworth - 0.00
Josh Nelmes/mercer’s Siblings 1st Sharpness Guides Bronze 17.57
Josh Obi Walkenobi Scouts 1st Clevedon Bronze 14.81
Josh Randwick Scouts Randwick Gold 32.18
Josh Team Brown Beavers 1st Upton St Leonards Bronze 10.00
Joshua 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Explorers 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 30.00
Joshua Bethany Beavers 4th Churchdown (St. John's) Brownies Bronze 11.00
Joshua Immy@46thGloucester Scouts 46th Gloucester Silver 20.20
Joshua Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Gold 42.83
Joshua Muddy Waters Scouts Churchdown Gold 51.28
Joshua Taylors Scouts 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 30.06
Josie Team Hudson Bear Scouts Inferno explorers - 0.00
Joy Akela’s gang Adults 46th Gloucester Gold 78.24
Jude 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 33.98
Jude Beaver Scouts Siblings 1st Wotton under Edge Silver 21.00
Judith Jefferies Family Adults 29 Brockworth Gold 76.25
Julia Go Rock Scouts 8th West Wickham Bronze 10.08
Julie AmberleyScouts Adults Amberly Gold 37.01
Julie Hobby Hikers Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 90.21
Julie RJS Adults Churchdown Gold 95.74
Kai Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Kara Cymru am byth Adults 1st St Mellons Guides and Rangers Gold 30.82
Kara Team Conway Beavers 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 11.59
Karen BCD Rangers Rangers Bishops Cleeve District Rangers Gold 31.71
Karen Chil Adults Extreme ESU - 8.64
Karen Clevedon Explorers - parent Adults 1st Clevedon Gold 113.72
Karen Mississippi Adults 3rd Dartford Silver 20.70
Karen RedKite Adults 1st Woodmancote Gold 43.94
Karen Team Golden Eagles Adults 2nd Cricklade Scout Troop Silver 28.37
Karen Wombling Watsons Adults 29 Brockworth Gold 44.10
Karina Clan Calder Adults 18th Cheltenham brownies Gold 179.95
Karlie Taylors Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Silver 20.00
Karoline 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 46.50
Kat RedKite Adults 1st Woodmancote - 7.10
Kat Turner travels Adults 46th Gloucester Bronze 10.00
Kate 11th Cheltenham Guides Adults 11th Cheltenham Guides Gold 31.00
Kate Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Bronze 10.50
Kate GMBros Adults 41st Cheltenham Gold 35.40
Kate Pattersons Explorers 1st Upton St Leonards Bronze 14.70
Katey Banana Squad Adults 1st Upton St Leonards Gold 36.37
Kath 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 41.69
Katharine Lockdown Lopers Adults 41st Cheltenham Gold 70.87
Kathryn Muddy Waters Adults Churchdown Gold 51.82
Kathy Old Timers Adults 46th Gloucester Gold 60.15
Kathy Team Q Adults 46th Gloucester Gold 208.53
Katie 69th Bath Lower Weston Beavers 69th Bath (Lower Weston) Bronze 11.40
Katie Harbord Guides 1st Amberley Guides Gold 30.00
Katie Harbords Guides 1st Amberley Guides - 0.00
Katie Harbords Guides 1st Amberley Guides Bronze 15.00
Katie Hedgehog Guides 1st Berkeley Scouts Gold 30.80
Katie Katie - 4th Churchdown Brownies Brownies 4th Churchdown (St. John's) Brownies Bronze 10.50
Katie Preston’s Adults 46th Gloucester Bronze 19.27
Katie TICTAC and co Adults 1st Pembroke Gold 211.12
Katrina BCD Rangers Rangers Bishops Cleeve District Rangers Gold 36.29
Keith 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 54.06
Kelly Team Townsend Adults 1st innsworth Silver 22.92
Kerry 41st Gloucester Cubs 41st Gloucester Bronze 10.90
Kerry TICTAC and co Adults 1st Pembroke Gold 90.16
Kevin Preston’s Adults 46th Gloucester Gold 38.71
Kiera Mississippi Scouts 3rd Dartford Silver 27.30
Kiera Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 25.00
Kieran TAL Adults First royal forest Gold 47.50
Kim Down in Cornwall Adults 2nd Bishopsworth Rainbows Gold 36.01
Kim Mississippi Adults 3rd Dartford Gold 52.06
Kirsten BCD Rangers Adults Bishops Cleeve District Rangers Silver 27.34
Konstantinos Konstantinos Scouts Churchdown Silver 20.50
Kris 22nd Cubs Cubs 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 67.00
Kristian Woggle Wanderers Scouts 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 30.48
Kristina Tailor and friends Adults 9th Cheltenham (Christ Church) Brownies Bronze 13.97
Kyle 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 72.00
Kyle 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Explorers 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 71.30
Kyle Murray’s mayhem Explorers St Augustine's Gold 30.97
Kyle The Mckenzies Scouts 1st Upton St Leonards Gold 30.12
Lacey Mississippi Siblings 3rd Dartford Gold 34.00
Laetitia 2nd Bishopsworth Rainbows Adults Girlguiding Inspire SWE - 7.00
Laila The Lockdown Runner Guides 1st Northleach guides Bronze 15.37
Laura Aquae Sulis Adults 28th Bathampton Gold 30.00
Laura Emberson family Guides 1st Eynsham Guides Bronze 10.00
Laura Nutty Badgers Leaders Adults Nutty Badgers ESU Gold 68.41
Lauren 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 34.60
Lauren Happy Feet Adults Unmentionables ESU Gold 37.49
Lauren Lauren Manley Guides 1st Amberley Guides Gold 44.69
Lauren Mississippi Adults 3rd Dartford Gold 32.25
Lauren StarDom Adults 41st Gloucester Gold 68.60
Layla 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 34.72
Leia Foxes Brownies 2nd Bicester (B.M.S.S.) Brownies Gold 30.37
Leigh Mississippi Adults 3rd Dartford Gold 32.00
Leo 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 55.00
Leo Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 47.50
Leo Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Silver 21.82
Leo Oli Oli Oli Cubs 10th Chippenham Silver 20.00
Leo Sampson ESU Explorers Sampson Explorer Scouts Gold 31.40
Leo The three ts Beavers 1st Barnton Scout Group Gold 33.60
Lesley 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 69.00
Lewie Team Q Siblings 46th Gloucester Gold 33.56
Lewis Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 12.00
Lewis Price Family Scouts 1st Aylburton & Lydney Gold 41.51
Lexi Foxes Brownies 2nd Bicester (B.M.S.S.) Brownies Gold 30.87
Liam Moreton Massive Adults 1st Moreton in Marsh - 0.00
Lianne Mississippi Adults 3rd Dartford Bronze 11.20
Libby Libby Wood Guides 2nd & 3rd Quedgeley Guides Gold 30.23
Lily 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 31.72
Lily Amberley YLs Guides 1st Amberley Guides Gold 31.87
Linda 51st Gloucester Scouts Adults 51st Gloucester Scouts Gold 39.75
Lisa 2nd Coleford Guide Leaders Adults 2nd Coleford Guides Gold 31.23
Lisa CK Brownies Adults First charlton kings brownies - 0.00
Lisa Saltersford Speedsters Adults 1st Barnton Scout Group Gold 30.00
Liz Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Bronze 10.84
Liz Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Gold 30.98
Liz Unknown Adults 21st Gloucester Guides Gold 425.00
Lizzie Wubber Duckies Rangers 9th Cheltenham (Christ Church) Guides Gold 30.54
Lola Team Blanch Cubs 41st Cheltenham Gold 86.68
Lorena Semerean Adults 1st Wotton under Edge - 0.00
Lorraine Blake Team Adults 1st Upton St Leonards Gold 55.79
Lorraine Blake Team Adults 1st Upton St Leonards Bronze 10.26
Lorraine Blake Team Adults 1st Upton St Leonards Silver 20.62
Lottie 1st Great Somerford guides Guides 1st Great Somerford Guides Bronze 12.53
Lou Pioneer Troop Adults 1st Wotton under Edge Gold 30.53
Louis Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Louis Mississippi Scouts 3rd Dartford Bronze 11.00
Louisa Oli Oli Oli Adults 10th Chippenham Silver 22.93
Louise 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 84.00
Louise 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Bronze 10.50
Louise 46th Gloucester Adults 46th Gloucester Silver 20.31
Louise a beaver leader Adults Churchdown Gold 37.50
Louise Amberley Rejects! Adults Amberley Scout Group Gold 65.75
Louise Bragg Family Adults 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 31.00
Louise Randwick Adults Randwick Gold 33.63
Luca Gozman Cubs 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 30.72
Lucas Baynham Cubs Churchdown Gold 36.39
Lucas Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Silver 20.50
Lucas Go Rock Adults 8th West Wickham - 2.60
Lucas Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 32.41
Lucie Slow and Steady Adults 21st Gloucester Guides Gold 30.50
Lucie Team Turtle Adults 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 35.81
Lucy Finley's Family Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 47.68
Lucy LC Scouts 48th Gloucester (Quedgeley) Bronze 10.93
Lucy Mississippi Scouts 3rd Dartford Silver 24.40
Lucy Pippa Rangers Malmesbury Rangers Gold 40.70
Lucy Sea Legs Explorers 15th Gloucester (St. Peters) Sea Scouts Gold 37.72
Lucy Team Britton Adults Churchdown Gold 69.99
Lucy The League of Lucy Scouts 41st Cheltenham Bronze 15.35
Lukasz Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.70
Luke Randwick Scouts Randwick Gold 30.90
Luke Team Townsend Scouts 1st innsworth Silver 20.77
Luke Turbo Cub Cubs 3rd Tewkesbury Scout Group Bronze 11.51
Lulu The Wizard and I Siblings Churchdown Bronze 15.27
Lynette Haslam’s Adults 1st Aylburton & Lydney Gold 60.41
Lyra Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.10
MARIA Team Sky Adults 1st Johnston Scout Group Gold 32.95
MORNING Team Sky Adults 1st Johnston Scout Group Gold 50.23
Mabel Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Bronze 16.70
Macy Evan and Macy Howard Cubs Churchdown Gold 33.25
Maddy Amberley goes Dutch Guides Amberley Scout Group - 0.00
Maggie Christ Church Guides Adults 9th Cheltenham (Christ Church) Guides Gold 51.21
Maija 617th Air Scouts Explorers 617th Sandwell Air Scouts Silver 21.00
Maisie Pink fluffy unicorns Beavers 46th Gloucester Bronze 10.00
Maisie The Hadland's Brownies 4th Churchdown (St. John's) Brownies - 0.00
Makenzie TICTAC and co Siblings 1st Pembroke Gold 67.48
Malcolm Clevedon Explorers - parent Adults 1st Clevedon - 4.33
Mandy Innsworth Wanderers Adults 1st innsworth Gold 80.78
Mandy Team Sophie Adults 21st Gloucester Guides - 2.50
Marcus 48th Gloucester Scouts Adults 48th Gloucester (Quedgeley) Bronze 16.20
Marcus 48th Gloucester Scouts Adults 48th Gloucester (Quedgeley) Silver 23.30
Marcus 48th Gloucester Scouts Adults 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 119.96
Marcus Griffaloes Adults Churchdown Gold 75.16
Margaret 3TAvonCubsKaa Cubs 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 30.80
Marguerite Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Silver 20.50
Maria Maria’s big cat team Brownies 4th Churchdown (St. John's) Brownies Gold 34.38
Mariana 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 67.00
Marie Team Polley Adults 1st Hitchin Gold 30.00
Mariko Hugo Adults 1st Johnston Scout Group Gold 35.50
Mark Akela’s gang Adults 46th Gloucester Gold 49.46
Mark Birds of a flevor Adults 1st Sharpness Guides - 6.34
Mark Blake Team Adults 1st Upton St Leonards Gold 73.71
Mark Blake Team Adults 1st Upton St Leonards Silver 22.97
Mark Blake Team Adults 1st Upton St Leonards Bronze 10.26
Mark The three ts Adults 1st Barnton Scout Group Gold 32.14
Marlie Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Silver 21.30
Marsha CamsWilliams Adults Churchdown Gold 52.50
Martha Lantern Walkers Scouts 1st Cam Silver 27.00
Martha Martha Woods, 18th Cheltenham Brownies Brownies 18th Cheltenham Brownies Gold 43.50
Martha Martha’s walker’s Guides 6th Gloucester guides Gold 192.50
Martha Randwick Cubs Randwick Silver 20.12
Martha Team Tunnicliffe Scouts 1st Cam Gold 45.41
Martin Is it this way? Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 206.50
Martin Mississippi Scouts 3rd Dartford Bronze 11.00
Mary Ashbee-Dobbins Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 51.83
Mary Cymru am byth Adults 1st St Mellons Guides and Rangers Gold 30.82
Mary Falcon Explorers Adults Falcon Explorers Silver 20.39
Mary Gardiners Scouts 1st Minchinhampton Scouts Gold 32.60
Mary Old Uns Adults Churchdown Bronze 10.00
Mary Pickled Parkers Scouts Churchdown Gold 49.30
Mason Sampson ESU Adults Sampson Explorer Scouts Gold 30.27
Mathew Pages Adults Selsley Gold 32.10
Mathew The wanderers Scouts Churchdown Gold 32.00
Matilda Amberley Rejects! Scouts Amberley Scout Group Gold 39.43
Matilda Bishop Girls Rangers 1st Eynsham Guides Gold 30.89
Matilda MJG Guides 1st Amberley Guides Gold 35.00
Matilda Tilly Scouts 38th Longlevens Gloucester Gold 30.56
Matt A Adults 41st Cheltenham Gold 41.90
Matt Bennetto Adults 51st Gloucester Scouts Gold 59.60
Matt Dragon boys Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 94.67
Matt Panic! At The Tesco Adults Churchdown Bronze 16.30
Matt Team Andrews Adults 1st Eynsham Guides Silver 23.93
Matt Team Golden Eagles Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 34.89
Matthew 18th Wonders Scouts 18th Swindon Silver 20.00
Matthew Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Bronze 10.50
Matthew Dorehill Scouts 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 40.00
Matthew Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 32.70
Matthew The Aussie's Beavers 2nd Cricklade Scout Troop Silver 20.00
Matthew The Boys :0 Explorers 7th Cheltenham - 0.00
Matthew The Fox's Adults 1st Lickey Scout Group Gold 39.65
Maureen Christ Church Guides Adults 9th Cheltenham (Christ Church) Guides Gold 39.22
Max 18th Wonders Cubs 18th Swindon Gold 42.10
Max 18th Wonders Cubs 18th Swindon Silver 22.27
Max 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Silver 26.00
Max 69th Bath (Lower Weston) Scouts 69th Bath (Lower Weston) Silver 23.00
Max Oli Oli Oli Adults 10th Chippenham Bronze 15.85
Max Saltersford Speedsters Scouts 1st Barnton Scout Group Gold 30.00
Mcenzy Hobby Hikers Cubs 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 75.25
Megan 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Siblings 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 30.31
Megan Dryers Guides 1st Amberley Guides Gold 52.00
Megan Jasper & Megan Cubs 1st Warden Hill Silver 20.07
Megan Team Megan Explorers STAAB Gold 33.34
Megan The Stokes Guides 21st Gloucester Guides Gold 256.84
Megan Worcester explorers Explorers Worcester Explorers Gold 32.85
Mei 4th Churchdown Brownies (Mei) Brownies 4th Churchdown (St. John's) Brownies - 0.00
Melanie Griffaloes Adults Churchdown Gold 36.69
Melissa St Joseph's school Beavers 84 Bromley Silver 30.00
Meredith Clan Bell Brownies 1st Berkeley Scouts Gold 30.00
Meredith Minch Wanders Scouts 1st Minchinhampton Scouts Silver 21.10
Mia Mia Rangers 1st Amberley Guides Bronze 17.30
Mia Quedgeley Guides Guides Quedgeley Guides Gold 32.00
Mia Randwick Cubs Randwick Silver 20.50
Michael Michael Explorers 1st Hitchin Explorers Gold 46.33
Michael Team Lane Adults 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 14.20
Michael TICTAC and co Siblings 1st Pembroke Gold 143.93
Michelle Captain Baggie & Her Magical Minion's Tour Cubs 48th Gloucester (Quedgeley) Silver 20.00
Michelle Cole family Adults 29 Brockworth Bronze 19.86
Mick Innsworth Wanderers Adults 1st innsworth Gold 45.04
Mike Team Freya Adults Churchdown Gold 30.41
Mike The Heavenly Crew Adults 21st Gloucester Guides Gold 37.00
Mikey Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Miles Miles Beavers 38th Longlevens Gloucester Silver 20.60
Millicent-Jean Team Door Brownies Churchdown Gold 35.00
Millie Team Dauntless Explorers 1st Hitchin Explorers Gold 39.75
Miranda 8th WW Leaders Adults 8th West Wickham Gold 43.20
Miranda Biddle Family Scouts 8th West Wickham - 0.00
Mitzi Munchcateers Scouts Churchdown Gold 30.00
Mollie Sampson ESU Adults Sampson Explorer Scouts Gold 39.00
Molly Birds of a flevor Siblings 1st Sharpness Guides - 6.00
Molly Muddy Waters Beavers Churchdown Gold 48.90
Molly Team Chil Scouts 16th Worcester Silver 20.54
Mum Team Workman Adults Churchdown Silver 23.00
Naomi Akela’s gang Adults 46th Gloucester Gold 46.48
Natalie Beaver Scouts Cubs 1st Wotton under Edge Gold 30.97
Natalie The Kennedy’s Adults 4th Churchdown (St. John's) Brownies Gold 31.96
Nataliya Thunder Adults 21st Gloucester Guides Bronze 13.00
Natasha Poppy Smith Adults 1st Eynsham Guides Gold 48.02
Nathan 22nd Cubs Cubs 22nd Gloucester (St Barnabas) Silver 23.00
Nathan Jefferies Family Adults 29 Brockworth - 0.00
Nathan Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 10.70
Neal Team Cornish Adults Churchdown Gold 52.33
Neil 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 210.39
Neimh 18th Wonders Beavers 18th Swindon Silver 20.06
Niamh Baylis Rainbows 41st Cheltenham Bronze 11.10
Niamh Team Abniron Siblings Churchdown Silver 21.60
Nicholas Team Forest Explorers Severnsteel explorers Bronze 15.86
Nicholas Team Greensmith Scouts 21st Bath Scouts - 0.00
Nick 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 242.73
Nick 38th Longlevens Gloucester - AT Adults 38th Longlevens Gloucester Gold 34.35
Nick Team Megan Adults STAAB Gold 88.18
Nicki Clappers Adults Cranham Gold 39.71
Nicky 3TAvonCubs Adults 3rd Tewkesbury Scout Group - 0.00
Nicky 3TAvonCubs Adults 3rd Tewkesbury Scout Group - 3.75
Nicky 3TAvonCubs Adults 3rd Tewkesbury Scout Group - 0.00
Nicky 3TCubsAvon Adults 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 30.25
Nicky Nicky Adults 1st Upton St Leonards Gold 52.50
Nicola 18th Wonders Scouts 18th Swindon Silver 26.40
Nicola Mossop Adults 4th Charlton Kings Guides Gold 59.71
Nicola Sampson ESU Adults Sampson Explorer Scouts Gold 107.11
Nicola Vista walkers Guides 1st Amberley Guides Silver 21.50
Noah 22nd Beavers Beavers 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 32.00
Noah 22nd Cubs Cubs 22nd Gloucester (St Barnabas) Bronze 10.60
Noah Falcon Explorers Explorers Falcon Explorers Bronze 19.00
Noah Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Noah Nurse Cubs Randwick - 6.50
Nora Fabulous Nora Scouts 8th West Wickham Bronze 10.23
ORLA Lockdown Lovelies Scouts 69th Bath (Lower Weston) Gold 30.60
Oli Oli Oli Oli Scouts 10th Chippenham Silver 21.35
Olive 48th Gloucester Cubs 48th Gloucester (Quedgeley) Silver 21.60
Olive Underleaves Scouts Cranham Gold 30.59
Oliver 18th Wonders Cubs 18th Swindon Gold 56.30
Oliver 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 69.98
Oliver 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 62.67
Oliver 18th Wonders Scouts 18th Swindon Silver 24.40
Oliver Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Silver 20.60
Oliver Catberry Siblings 31st Gloucester (Highnam) - 0.00
Oliver Furiously Fast Cubs 41st Gloucester Gold 30.25
Oliver Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Oliver Home Cubs 1st highbury Bronze 10.10
Oliver Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Gold 43.20
Oliver OLLIE B Cubs 2nd Cricklade Scout Troop Silver 23.25
Oliver paisey Siblings 1st Sharpness Guides Gold 32.00
Oliver Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 63.30
Oliver Team Explorers 1st Hitchin Explorers Gold 51.00
Oliver The Sale Adventurers Cubs 1st Barnton Scout Group Gold 44.98
Olivia Darlos Scouts 48th Gloucester (Quedgeley) Silver 20.00
Olivia Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 34.17
Olivia Slack family Cubs 31st Gloucester (Highnam) Silver 21.95
Olivia The Wizard and I Scouts Churchdown Silver 20.77
Ollie 38th Longlevens Gloucester - AT Siblings 38th Longlevens Gloucester Silver 26.49
Ollie Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Ollie Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 12.00
Ollie On Fire Explorers Inferno explorers Bronze 10.00
Olly Minty Beavers 38th Longlevens Gloucester Bronze 15.00
Om 1st Warden Hill Scouts Scouts 1st Warden Hill Gold 113.54
Oscar Dragon boys Cubs 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Silver 21.67
Oscar Oscar Scouts Eastcombe scout group Silver 21.14
Oscar Oscar Beaver Lee Beavers Churchdown Gold 44.64
Otis 69th Bath Scouts 69th Bath (Lower Weston) Silver 21.25
Ottilie Ottilie on foot Scouts 69th Bath (Lower Weston) Bronze 12.00
Owen Darlos Scouts 48th Gloucester (Quedgeley) Silver 20.00
Owen Whatever you like Explorers Badbrook Gold 42.84
Oxford The Whites Scouts 1st Warden Hill - 0.00
Pam The Toveys Adults 31st Gloucester (Highnam) Gold 35.80
Pat TICTAC and co Adults 1st Pembroke Gold 55.40
Paul 617th Air Scouts Adults 617th Sandwell Air Scouts Silver 20.00
Paul Grumpy Badgers Adults 1st Upton St Leonards Gold 60.41
Paul Old Uns Adults Churchdown Gold 98.64
Paul Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Silver 25.17
Paul Randwick Adults Randwick Gold 33.79
Paul Sampson ESU Adults Sampson Explorer Scouts Gold 103.30
Paul Semerean Scouts 1st Wotton under Edge - 0.00
Paula Mississippi Scouts 3rd Dartford Bronze 12.10
Penny Rockstars Adults 1st Upton St Leonards Gold 31.67
Pete Outsiders! Adults 1st Barnton Scout Group Gold 49.30
Peter Blake Team Scouts 1st Upton St Leonards Bronze 10.26
Peter Blake Team Scouts 1st Upton St Leonards Gold 55.01
Peter Blake Team Scouts 1st Upton St Leonards Silver 20.40
Peter PHETE Adults 41st Cheltenham Gold 32.19
Peter Team Baloo Cubs 1st Barnton Scout Group Gold 64.00
Phil 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 52.17
Phil 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 54.00
Philip Ashbee-Dobbins Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 34.18
Phoebe Wolfy Scouts 29 Brockworth Gold 31.50
Pierre Old One Adults Churchdown Gold 247.98
Pippa 2nd Coleford Guide Leaders Adults 2nd Coleford Guides Bronze 10.00
Pippa Pippa Rangers Malmesbury Rangers Gold 72.13
Polly Pioneer Troop Scouts 1st Wotton under Edge Gold 50.60
Poppy 1st Great Somerford Guides Guides 1st Great Somerford Guides Gold 31.71
Poppy Poppy Smith Guides 1st Eynsham Guides Gold 32.07
Prudence Birds of a flevor Rainbows 1st Sharpness Guides Bronze 17.01
Quinn Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop Gold 30.00
Rachael The three ts Adults 1st Barnton Scout Group Silver 24.30
Rachel Davidson Clan Adults 1st Dursley - 0.00
Raife MJG Siblings 1st Amberley Guides Gold 31.00
Rebecca paisey Adults 1st Sharpness Guides Gold 35.00
Rebecca Pioneer Troop Cubs 1st Wotton under Edge Gold 64.20
Reece Cole family Scouts 29 Brockworth Bronze 10.36
Reuben 18th Wonders Cubs 18th Swindon Silver 20.18
Reuben Chippenham Wanderers Cubs 10th Chippenham Scout Group Bronze 18.00
Reuben Swansons Beavers First royal forest Bronze 14.00
Reuben The P Team Cubs Churchdown Gold 30.23
Rhys Randwick Adults Randwick Gold 37.98
Rhys Whatever you like Adults Badbrook Gold 91.57
Rich Berkeley Backpackers Adults 1st Berkeley Scouts Gold 44.50
Richard Clan Smalley Adults Churchdown Gold 118.09
Richard Falcon Explorers Adults Falcon Explorers Silver 20.39
Richard Is it this way? Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 87.60
Richard Kinger Adults 51st Gloucester Scouts Gold 68.76
Richard Sampson ESU Adults Sampson Explorer Scouts Bronze 11.59
Richard Team Conway Adults 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 11.59
Richard The Auld Clan Adults Churchdown Gold 35.37
Richard The Pollards Adults Churchdown / Phoenix Explorers Gold 32.00
Riley Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Riley The Barn Clam Cubs 1st Johnston Scout Group - 8.45
Rob Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 30.98
Rob OLLIE B Adults 2nd Cricklade Scout Troop Silver 22.00
Rob Taylors Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 32.30
Robbie The Boys :0 Explorers 7th Cheltenham - 0.00
Robert Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Robert Shattered Skeletons Adults 1st Portishead Gold 30.50
Robert Team Howe Adults Scouts Hereford and Worcester - 0.00
Robert The Barn Clam Adults 1st Johnston Scout Group - 8.45
Robin Innsworth Wanderers Cubs 1st innsworth Gold 37.80
Rocco Hufflepuffs Adults 1st Berkeley Guides Gold 44.13
Rocky Meecham Cubs Churchdown Gold 36.00
Roger 18th Wonders Adults 18th Swindon Gold 62.50
Roger RJS Adults Churchdown Gold 99.41
Roger The Toveys Adults 31st Gloucester (Highnam) Gold 35.45
Roland Duffers Adults Churchdown Gold 66.15
Roman Roman Wardle Scouts 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Silver 22.31
Rory Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Bronze 12.00
Rosa 1st Amberly Guides Guides 1st Amberley Guides - 0.00
Rosa The Blue Bernards Guides 1st Amberley Guides Silver 22.91
Rose Poppy Adults Churchdown - 8.00
Rosemary Trott Adults 1st Upton St Leonards Silver 20.29
Ross The Aussie's Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 45.00
Rowan St Joseph's school Beavers 84 Bromley Gold 35.00
Rowan Team Rowan Guides 1st Amberley Guides Gold 31.50
Ruth Akela’s gang Adults 46th Gloucester Gold 38.20
Ruth Christ Church Guides Adults 9th Cheltenham (Christ Church) Guides Gold 30.08
Ruthie Cub Leaders Adults 1st Dursley Gold 31.60
Ryan Grey Pack Cubs Amy Spalding Gold 30.05
Ryan Innsworth Scouts 1st innsworth - 0.00
Sacha Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.17
Saffron Crocus Athletic Adults 5th Gloucester Guides Gold 33.46
Sam 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 56.22
Sam 1st Quedgeley Brownies Adults 1st quedgeley brownies Bronze 12.50
Sam Baylis Cubs 41st Cheltenham Bronze 11.10
Sam Biddle Family Adults 8th West Wickham Gold 32.35
Sam Birds of a flevor Guides 1st Sharpness Guides Gold 32.57
Sam Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 32.50
Sam Gardiners Scouts 1st Minchinhampton Scouts Gold 31.90
Sam Inspire SWE Adults Girlguiding Inspire SWE - 0.00
Sam Jones Siblings Churchdown Gold 56.73
Sam SamJ Explorers Unmentionables ESU Gold 32.50
Sam Squires Scouts 69th Bath (Lower Weston) Silver 21.07
Sam Team Brown Adults 1st Upton St Leonards Bronze 10.00
Sam The big NGs Adults 1st Northleach guides Gold 43.72
Samantha Shadow walkers Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 72.60
Sameer Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Samuel 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 57.00
Samuel Ashbee-Dobbins Siblings 2nd Cricklade Scout Troop Silver 22.18
Samuel Beaver Scouts Scouts 1st Wotton under Edge Silver 20.60
Samuel Team Turtle Cubs 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 31.32
Sander 18th Wonders Scouts 18th Swindon Gold 53.10
Sandra 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 30.95
Sandra Sarah's team Adults 1st quedgeley brownies Bronze 16.75
Sanoe 18th Wonders Cubs 18th Swindon - 5.93
Sara Michael Explorers 1st Hitchin Explorers Gold 52.19
Sara Outsiders! Adults 1st Barnton Scout Group Gold 150.20
Sara Stones Adults Churchdown - 0.00
Sarah 69th Bath Lower Weston Adults 69th Bath (Lower Weston) Bronze 10.00
Sarah Baylis Adults 41st Cheltenham Gold 30.30
Sarah Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Gold 47.00
Sarah Roman Wardle Adults 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Gold 44.81
Sarah Sarah's team Adults 1st quedgeley brownies Gold 151.30
Sarah The Mckenzies Adults 1st Upton St Leonards Gold 31.22
Sarah Walkden Guides 1st Sharpness Guides Gold 131.00
Seb Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Sebastian Clan Smalley Cubs Churchdown Gold 87.28
Sebastian Seb Ashton Beavers 1st Warden Hill Gold 30.47
Sebastian St Joseph's school Beavers 84 Bromley Silver 23.80
Sebastian Team Turtle Siblings 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 33.33
Serena BCD Rangers Rangers Bishops Cleeve District Rangers Bronze 10.10
Seth Shadow walkers Adults 2nd Cricklade Scout Troop Bronze 11.49
Shane 22nd Beavers Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 103.43
Shannon Captain Baggie & Her Magical Minion's Tour Beavers 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 40.00
Sharmila Team Door Adults Churchdown Gold 80.60
Sharon Jones Adults Churchdown Gold 47.19
Sharon The wanderers Scouts Churchdown Gold 85.00
Sheldon Immy@46thGloucester Adults 46th Gloucester Gold 78.60
Shilpa 1st Warden Hill Scouts Adults 1st Warden Hill Gold 57.71
Shirley Team Lane Adults 2nd Cricklade Scout Troop Silver 21.32
Sian Wubber Duckies Adults 9th Cheltenham (Christ Church) Guides Gold 47.51
Simon Aquae Sulis Adults 28th Bathampton Bronze 15.00
Simon Jefferies Family Adults 29 Brockworth Gold 59.32
Simon Johnston Kestrels Adults 1st Johnston Scout Group Gold 31.70
Simon Team Turtle Scouts 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 33.33
Simon TICTAC and co Adults 1st Pembroke Gold 58.19
Sinead Team Andrews Adults 1st Eynsham Guides Gold 35.23
Siân Christ Church Guides Adults 9th Cheltenham (Christ Church) Guides Gold 30.00
Skye Christ Church Guides Guides 9th Cheltenham (Christ Church) Guides Gold 30.14
Snowy 4th Churchdown Brownies Brownies 4th Churchdown (St. John's) Brownies Silver 23.00
Sofia Thunder Guides 21st Gloucester Guides Bronze 13.00
Sophie Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Gold 30.98
Sophie Malmesbury Rangers Rangers Malmesbury Rangers Gold 30.47
Sophie Minch MooMoo’s Scouts 1st Minchinhampton Scouts Gold 31.27
Sophie Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 20.33
Sophie Nelmes/mercer’s Guides 1st Sharpness Guides Gold 44.81
Sophie OLLIE B Adults 2nd Cricklade Scout Troop - 9.75
Sophie Peggs Siblings 3rd Winchcombe Silver 23.80
Sophie Randwick Scouts Randwick Gold 33.64
Sophie Team Cornish Scouts Churchdown Gold 109.79
Sophie Team Sophie Guides 21st Gloucester Guides - 4.83
Sophie Team Tiley Siblings 2nd Cricklade Scout Troop Gold 34.24
Sophie TeamCoughlin Guides 21st Gloucester Guides Gold 56.03
Sophie The Heavenly Crew Guides 21st Gloucester Guides Gold 37.67
Sophie The three ts Cubs 1st Barnton Scout Group Gold 37.80
Spatch Ski Patrol Adults Churchdown Gold 68.47
Spencer Team Polley Adults 1st Hitchin Gold 32.34
Stella Mississippi Cubs 3rd Dartford Silver 21.90
Steph 22nd Cubs Adults 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 136.46
Steph The Heavenly Crew Adults 21st Gloucester Guides Silver 22.00
Stephanie Get Glowing! Adults 7th Cirencester Guides Gold 36.39
Stephen 51st Gloucester Scouts Adults 51st Gloucester Scouts Gold 30.70
Stephen Akela’s gang Adults 46th Gloucester Gold 91.16
Stephen Crockerne Scouts Adults 1st Crockerne Gold 31.20
Stephen MJG Siblings 1st Amberley Guides - 0.00
Stephen ODonnell Adults 4th Charlton Kings Guides Gold 30.67
Steve Amberley Rejects! Adults Amberley Scout Group Gold 42.50
Steve Black Pear Adults Scouts Black Pear (Worcester Network) Gold 30.25
Steve Cymru am byth Adults 1st St Mellons Guides and Rangers Gold 30.82
Steve Squirrel & Badgers Adults STAAB Gold 38.21
Steve Team Chil Scouts 16th Worcester Silver 20.54
Steve Team Weaver Adults 21st Gloucester Guides Gold 115.17
Steve The Burn's Adults St Augustine's Gold 31.90
Steven 18th Wonders Adults 18th Swindon - 3.90
Stewart Nutty Badgers Leaders Adults Nutty Badgers ESU Gold 200.43
Stuart Captain Baggie & Her Magical Minion's Tour Scouts 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 40.00
Stuart Peggs Adults 3rd Winchcombe Gold 60.80
Stuart Team Benney Adults 16th Cardiff Brownies - 0.00
Stuart Team Viper Adults 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 67.00
Stuart The Lonely Giraffe Adults 48th Gloucester (Quedgeley) Gold 58.00
Stuart Worcester Explorers Adults Worcester Explorers Gold 33.00
Sue Beaver Scouts Adults 1st Wotton under Edge Bronze 10.00
Susan 18th Cheltenham Brownies Adults 18th Cheltenham brownies - 0.00
Susan Just Myself Adults Churchdown Gold 50.80
Susan Sue and Sue Scouts 38th Longlevens Gloucester Gold 31.50
Suzy Team Dauntless Adults 1st Hitchin Explorers Gold 83.92
Sébastien Clan Bell Scouts 1st Berkeley Scouts Gold 32.00
Tabitha Randwick Scouts Randwick Gold 31.60
Tamara Pokemon Go Team Adults 46th Gloucester Gold 95.00
Tamira Sampson ESU Adults Sampson Explorer Scouts Gold 62.93
Tanwen Minch marauders Explorers 1st Minchinhampton Scouts Gold 31.10
Tara PHETE Adults 41st Cheltenham Bronze 12.27
Tea BCD Rangers Rangers Bishops Cleeve District Rangers Silver 20.00
Ted Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Silver 22.66
Teresa Pattersons Adults 1st Upton St Leonards Gold 33.30
Teri Lyne family Adults 51st Gloucester Scouts Gold 32.70
Tessa Mississippi Explorers 3rd Dartford Gold 32.00
Theia Chloe @1st Barnton Cubs Siblings 1st Barnton Scout Group Bronze 12.00
Theo Falcon Explorers Explorers Falcon Explorers Gold 40.60
Theo Green Team Beavers 1st Hatherley Beavers - 3.10
Theo Team Q Cubs 46th Gloucester Gold 46.92
Theo TheTaylorsofGloucester Cubs 51st Gloucester Scouts Bronze 10.40
Theran 18th Wonders Scouts 18th Swindon Bronze 10.00
Theresa Activity Team Adults Stroud and Tetbury District Gold 61.38
Thomas Ashbee-Dobbins Cubs 2nd Cricklade Scout Troop Gold 34.35
Thomas Beaver Scouts Beavers 1st Wotton under Edge Silver 20.00
Thomas Pickled Parkers Cubs Churchdown Gold 33.50
Thomas Randwick Cubs Randwick Gold 32.16
Thomas Team 57 Adults 1st Innsworth Gold 30.00
Thomas Team Andrews Cubs 1st Eynsham Guides Gold 31.23
Thomas Team Blanch Adults 41st Cheltenham Gold 86.68
Thomas TJames Scouts 48th Gloucester (Quedgeley) Silver 21.00
Thomas TPs Scouts 45th Gloucester (Abbeydale) Scouts Silver 21.33
Tiarna Jenson Siblings Churchdown Bronze 12.60
Tilly Holmes guides Guides 1st Amberley Guides Gold 53.46
Tim Falcon Explorers Adults Falcon Explorers Gold 41.55
Tim Team Door Adults Churchdown Gold 64.10
Tim The ludo walkers Adults 18th Cheltenham brownies - 0.00
Tim The ludo walkers Adults 18th Cheltenham brownies - 0.00
Tobi Amberley goes Dutch Adults Amberley Scout Group - 0.00
Toby Devil's Chimney Explorers 41st Cheltenham Gold 45.14
Toby Finley's Family Siblings 2nd Cricklade Scout Troop Gold 67.47
Toby Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop - 0.00
Toby Saltersford Speedsters Adults 1st Barnton Scout Group Gold 37.01
Toby The Barn Clam Beavers 1st Johnston Scout Group - 9.70
Tom Finley's Family Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 68.22
Tom Huron Adults 1st Highworth Gold 53.64
Tom Is it this way? Scouts 2nd Cricklade Scout Troop - 0.00
Tom Obi Walkenobi Scouts 1st Clevedon - 0.00
Tom Poppy Smith Adults 1st Eynsham Guides Gold 54.10
Tom Sampson ESU Explorers Sampson Explorer Scouts Gold 35.00
Tracy RedKite Adults 1st Woodmancote Gold 31.60
Tracy TAL Adults First royal forest Gold 35.58
Trevor 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 32.39
Trevor Team CM Adults TeamCM Gold 52.30
Tyler Mississippi Beavers 3rd Dartford Bronze 14.70
Tyler Shadow walkers Siblings 2nd Cricklade Scout Troop Gold 31.28
Val 7th Gloucester Guides Adults 7th Gloucester Guides Gold 58.26
Ved 1st Warden Hill Scouts Beavers 1st Warden Hill Gold 62.70
Verity Chippenham Wanderers Adults 10th Chippenham Scout Group Gold 45.00
Veronica St Joseph's school Beavers 84 Bromley Silver 27.20
Vicki Inspire SWE Adults Girlguiding Inspire SWE Gold 57.50
Vicky 38th Longlevens Gloucester Adults 38th Longlevens Gloucester Gold 35.00
Vicky Munchcateers Adults Churchdown Gold 44.80
Victoria BCD Rangers Rangers Bishops Cleeve District Rangers Bronze 10.10
Vince 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Bronze 10.50
Viv Team Weaver Adults 21st Gloucester Guides Gold 101.00
Wayne Mississippi Cubs 3rd Dartford Bronze 12.60
Wendy 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Adults 38th&40th Strood Explorer Sea Scout Unit Gold 31.00
Wendy The wanderers Scouts Churchdown Gold 45.00
Wilf Amberley Adventureres Scouts Amberly Gold 56.00
Wilf Johnson Cubs 2nd Cricklade Scout Troop Gold 30.55
Will Falcon Explorers Explorers Falcon Explorers Gold 103.95
Will Slack family Scouts 31st Gloucester (Highnam) Gold 31.44
Will Team Ashley Cubs 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 34.11
Will Team Workman Cubs Churchdown Gold 32.50
William 18th Wonders Beavers 18th Swindon Bronze 14.86
William 22nd Cubs Scouts 22nd Gloucester (St Barnabas) Gold 33.46
William 22nd Cubs Explorers 22nd Gloucester (St Barnabas) Bronze 13.03
William Is it this way? Adults 2nd Cricklade Scout Troop Gold 31.25
William Mississippi Cubs 3rd Dartford Gold 31.67
William Team Amos Beavers 1st Upton St Leonards Gold 37.25
William Team Terry Scouts 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 30.35
William Thunder Beavers 21st Gloucester Guides Bronze 13.00
Wouter Verkade Explorers 1st Portishead Gold 31.71
Xavier Team Coughlin Cubs 51st Gloucester Scouts Gold 56.03
Yoka Verkade Adults 1st Portishead Gold 34.07
Yvette Foxes Adults 2nd Bicester (B.M.S.S.) Brownies Gold 42.47
Zac Sampson ESU Explorers Sampson Explorer Scouts Gold 35.00
Zac The Mckenzies Cubs 1st Upton St Leonards Gold 30.12
Zach 18th Wonders Beavers 18th Swindon Gold 38.90
Zach Chippenham Wanderers Scouts 10th Chippenham Scout Group Silver 24.00
Zach Williams Clan Scouts 44th Whitetree Gold 37.24
Zackery Unmentionable Explorers Unmentionables ESU Gold 44.45
Zackery Unmentionable One Explorers Unmentionables ESU - 0.00
Zara Hatherley Tigers Cubs 1st Hatherley Wednesday Cubs Gold 30.00
Zoe Team Brunton Guides 1st Eynsham Guides Gold 52.65
Zuzanna Zuzu Kula Scouts 3rd Tewkesbury Scout Group Gold 30.46
billy leaders Scouts 15th Cheltenham (Shurdington) Gold 36.00
freya freya Guides 1st Amberley Guides Silver 23.30
samantha Team Cheater Adults Churchdown Gold 43.90
sebi Windsoredge Wanderers Scouts Amberley Gold 57.00